so 27.11.2010 |

Zápas Brno - Lovosice

Lovosice se vezou na úspěšné vlně a ukázaly to i dnes. Na první branku si v jihomoravské metropoli počkali diváci až do čtvrté minuty, což bylo zásluhou především řady úspěšných zákroků obou gólmanů. Hned poté se však Lovosice v čele s kanonýrem Motlem dostaly do vedení (9. minuta, 5:1) a postupně svůj náskok navyšovaly. Brnu se střelecky příliš nedařilo, a tak jen se štěstím stáhlo nakonec šestibrankovou ztrátu na pouhé čtyři góly. Rychleji se po návratu z kabin podařilo zorientovat celku hostů. Ten zaskočil Brňany hned v úvodu rychlou sérií čtyř branek a rázem to bylo o osm gólů pro Lovosice. Navíc Šálek zamkl bránu a brněnský útok jen marně dotíral. Naposledy se domácí nadechli v 39. minutě, kdy je od soupeře dělilo jen pět branek, pak už si ale Lovosičtí dělali co chtěli. Dokonce i v oslabení zatížili skóre Brna dvěma úspěšnými střelami. V závěru působilo Brno už téměř rezignovaným dojmem, a tak si suverénní Lovosice po celozápasovém vedení odváží další vysokou výhru. Ta je vyhoupla do čela extraligové tabulky, o keré si to příští týden v domácím duelu rozdají s pražskou Duklou.